Tunišani odoleli pred velikim favoritom: Imamo drugo veliko izenanđenje dana – Danci nisu našli način da probiju odbranu afričke selekcije!

Hot sport 22.11.2022  |  Andrej Žepačkić
Tunišani odoleli pred velikim favoritom: Imamo drugo veliko izenanđenje dana – Danci nisu našli način da probiju odbranu…

Prvi meč bez golova! Fudbaleri Danske i Tunisa podelili su bodove, 0:0, u prvom kolu grupe D Svetskog prvenstva u Kataru.

Ovo je prvi meč koji je završen bez pogodaka na ovom Mundijalu. Veliki favorit je bila evropska selekcija, ali u prvom poluvremenu nije baš previše pokazala. Štaviše, Tunis je imao inicijativu u prvim minutima utakmice, a nošeni velikom podrškom sa tribina uspeli su da se zaista nametnu favorizovanom protivniku. Žebali je postigao gol, ali je isti poništen zbog malog ofsajda. Napadač reprezentacije Tunisa imao je još jednu šansu da se upiše u strelce u finišu prvog