Bezidejna Hrvatska na kraju može biti zadovoljna bodom: Marokanci nakon Tunisa pokazali fudbalsku snagu Severne Afrike

Kurir 23.11.2022

Fudbaleri Hrvatske remizirali su protiv Maroka u prvoj utakmici grupe F Svetskog prvenstva u Kataru - 0:0.

Tim Zlatka Dalića na kraju može biti zadovoljan i bodom, s obzirom da su u drugom poluvremenu Marokanci bili opasniji tim. U prvom poluvremenu viđena je izjednačena utakmicu, i jedni i drugi imali su svoje šanse preko Perišića odnosno Hakimija. Najveću šansu na utakmici propustio je Vlašić, kada mu je golman Bono spektakularno odbranio šut u 45. minutu. Drugo poluvreme bolje je otvorio Maroko, Mazraui je iskosa sa leve strane izašao sam na Livakovića ali golman