Kanada držala čas fudbala, ali nesrećno poražena od Belgije! Borjan nije imao posla, ali ostao i bez bodova! Totalno nezasluženo

Kurir 23.11.2022
Kanada držala čas fudbala, ali nesrećno poražena od Belgije! Borjan nije imao posla, ali ostao i bez bodova! Totalno…

Kanađani su bili mnogo bolji od Belgije, ali su na kraju totalno nezasluženo minimalno poraženi: Belgija - Kanada 1:0 (1:0).

Gol odluke je u finišu prvog poluvremena postigao Batšjuai, kada je prvi put pobegao čuvaru Mileru i sjajno reagovao udarcem iz prve! Golman Borjan je bio potpuno nemoćan i nije mogao ništa da učini. Batšjuaia je dugom loptom asistenciju dugom loptom pronašao odbrambeni igrač Aldervejreld. Pobedonosni gol koji je za Belgiju postigao Batšjuai pogledajte ovde: Golman Belgije, Tibo Kurtoa, odbranio je penal Alfonsu Dejvisu u 11. minutu, u poslednjem meču četvrtog dana