Vatromet golova u drugom poluvremenu: Ronaldo oborio rekord, pa drhtao za pobedu zbog Osmana Bukarija! (video)

Hot sport 24.11.2022  |  Andrej Žepačkić

Kakav meč! U drugom meču grupe H Mundijala u Kataru, fudbaleri reprezentacije Portugala savladali su Ganu rezultatom 3:2, na stadionu 974.

Ranije u ovoj grupi su remizirali Urugvaj i Južna Koreja, 0:0. Već u 10. minutu imali smo prvu veliku priliku. Pogrešili su na sredini fudbaleri Gane, a Bruno Fernandeš je dodao do Kristijana Ronalda koji je ostao sam protiv golmana Ati-Zigija, ali nije uspeo da iskontroliše baš najbolje loptu. Bila je ovo prva prilika za Portugalca da dođe do gola na petom uzastopnom Mundijalu. U nastavku Portugalci su imali incijativu, ali bez bilo kakve konkretizacije. Nisu