Košarkaški spektakl! Partizan i Real Madrid podarili Evroligi meč za pamćenje! Kakva napadačka rapsodija dveju ekipa

Večernje novosti 25.11.2022  |  Novosti online

KOŠARKAŠI Partizana gostovali su slavnom Realu danas u Madridu. Bilo je ovo neverovatno napadačko izdanje dveju ekipa. Dva velikana podarila su meč za pamćenje, drame nije bilo, ali je Evroliga svedočila nestvarnom napadačkom izdanju dveju ekipa. Crno-beli na kraju su poraženi, rezultatom od 105:97, ali je jasno da su svi neutralni ljubitelji magične igre pod obručima uživali .

FOTO: ABA liga/ Dragana Stjepanović Izabranici Željka Obradovića savršeno su otvorili meč. Šuterska rapsodija, Anđušić, Naneli i Ledej su povukli tim u uvodnim minutima i stvarali dobar kapital. "Parni valjak" je postigao nestvarnih 40 poena za jednu četvrtinu i otišao na +8. A onda... katastrofalna druga deonica. "Kraljevići" su zaigrali kompaktnije u odbrani, Partizan se mučio u fazi napada i upisao samo 11 poena, prepustivši vođstvo protivniku, koje je sredinom