Selektor u šoku posle remija Srbije! Stojković pokušao da objasni dramu protiv Kameruna: Amaterski, neshvatljivo, onakvi golovi...

Kurir 28.11.2022
Selektor u šoku posle remija Srbije! Stojković pokušao da objasni dramu protiv Kameruna: Amaterski, neshvatljivo, onakvi…

Selektor reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, obratio se javnosti nekoliko minuta nakon utakmice protiv Kameruna. "Orlovi" su imali 3:1 i dobru igru, ali je praktično u trenutku sve palo u vodu.

Kamerunci su za dva minuta postigli dva pogotka, stigli do izjednačenja i na kraju osvojili bod. - Da je dobar dan - nije. Osećamo frustraciju zbog rezultata. Imati 3:1 na ovakvom nivou... Da smo uspeli da im dopustimo da dođu do 3:3, frustrirajuće je. Mislim da smo reagovali odlično posle njihovog gola. Ekipa se potpuno podigla, napravili smo nekoliko fenomenalnih šansi, a nakon tri gola, visok izlazak naše odbrane, pokušaj pravljenja ofsajda na ovakvom nivou ne