Mesi probio bunker Australije: Degenek i društvo odlično parirali sve do momenta magije! (video)

Hot sport 03.12.2022  |  Andrej Žepačkić

Ponovo Mesi! Fudbaleri Argentine i Australije igraju drugi meč osmine finala na Svetskom prvenstvu u Kataru.

Utakmica se igra na stadionu Ahmad bin Ali. Nakon prvog poluvremena rezultat je 1:0 za Gaučose. U prvih petnaestak minuta videli smo odmeravanje snaga. Inicijativu su, očekivano, uspostavili Mesi i drugovi, ali bez ozbiljnijih prilika i akcija. Australija je uspela u svojoj očiglednoj nameri da spusti tempo meča. Argentinci su bez ikakve ideje napadali, sve do 20. minuta, kada su čak Sokerusi preuzeli posed lopte i diktirali tempo. Prva situacija na utakmici,