Najpotcenjeniji napadač na svetu: Olivije Žiru – najbolji strelac u istoriji reprezentacije Francuske!

Hot sport 04.12.2022  |  Andrej Žepačkić

Kakva je to klasa! Fudbaleri Francuske i Poljske sastaju se u osmini finala Svetskog prvenstva u Kataru.

Utakmica se igra na stadionu Al Tumama u Dohi. Nakon prvog poluvremena rezultat je 1:0 za Francusku. Ovu utakmicu večno će pamtiti napadač reprezentacije Francuske Olivije Žiru. Golom u 44. minutu, kojim je doveo u prednost svoj tim, postao je najbolji strelac u istoriji ove selekcije. View this post on Instagram A post shared by HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Postigao je ukupno 52 gola na 117 utakmica. Žiru važi za jednog od definitivno najpotcenjenijih