Švajcarci potpuno poniženi idu kući! Nemilosrdni Portugalci razbili Sajdžije, Džaka i družina pognutih glava pakuju kofere

Kurir 06.12.2022
Švajcarci potpuno poniženi idu kući! Nemilosrdni Portugalci razbili Sajdžije, Džaka i družina pognutih glava pakuju…

U četvrtfinale Svetskog prvenstva u fudbalu ide selekcija Portugala, koja je pobedila Švajcarsku ubedljvim rezultatom 6:1.

Obe reprezentacije su danas isuviše oprezno ušle u ovu utakmicu, a većih uzbuđenja nije bilo sve do 17. minuta. Tada je Gonzalo Ramos moćnim udarcem iskosa doveo Portugal u vođstvo. Pokušavali su Sajdžije do primljenog gola da ugroze selekciju Portugala, imali su nekoliko obećavajućih prilika ali ništa više od toga. Šaćiri je eventualno u 30. minutu mogao da izjednači, kada je lepo šutirao iz slobodnjaka, ali je njegov udarac zaustavio Košta. Nastavili su