(Poluvreme) velika borba u Stožicama: Cedevita Olimpija sjajno odoleva Partizanu, crno-beli se muče u Ljubljani!

Hot sport 11.12.2022  |  Jovan Jovanović

Izuzetno ravnopravna borba se vodi u Stožicama Košarkaši Partizan gostuju ekipi Cedevita Olimpije u Ljubljani i trenutni rezultat posle prvih 20 minuta je 43:43.

Obradović je odlučio da krene sa Smailagićem, ali ga je zamenio već posle 34 sekunde od početak utakmice. Razlog je bila nedisciplina u defanzivnom pozicioniranju, a ne povreda kako su mnogi pomislili. Dobro je počeo Partizan pošto je brzo stigao do 5:0, a glavni krivac i jedini strelac u tom momentu bio je Dante Egzum. Veoma brzo prvu trojku na meču za obe ekipe postiže Zoran Dragić, koja je samo pokrenula Cedevitu, da bi u narednom napadu Ferel takođe trojkom