Klinsman: Kejn bio dekoncentrisan, provera VAR-a predugo traje

Politika 12.12.2022

Nemački trener Jirgen Klinsman izjavio je da je kapiten engleske fudbalske reprezentacije Hari Kejn zbog dekoncentracije promašio penal u 84. minutu utakmice protiv Francuske u četvrtfinalu Svetskog prvenstva u Kataru, prenosi "Jurosport".

Francuska je pobedila Englesku 2:1, a Kejn je u 84. minutu imao priliku da svom timu donese izjednačenje. Međutim, njegov udarac je završio visoko preko gola. Kejn je prethodno u 54. minutu bio precizan sa 11 metara. "Previše vremena je prošlo od VAR provere do izvođenja penala. Veliki sam obožavalac Harija Kejna. Da je imao priliku da samo spusti loptu i izvede penal, verovatno bi postigao gol. Previše vremena gube fudbaleri na terenu prilikom VAR provere. Onda