Deseta pobeda u nizu je tu: Nedović i Vildoza povukli Zvezdu ka novom trijumfu! (foto)

Hot sport 13.12.2022  |  Andrej Žepačkić

Kakva utakmica! U 13. kolu Evrolige košarkaši Crvene zvezde dočekali su ekipu Žalgirisa.

Utakmica je završena rezultato 77:73 u korist Crvene zvezde. Vrlo nervozno su ušli u meč crveno-beli te sa nekoliko izgubljenih lopti dozvolili Žalgirisu da ode na uvodnu prednost od 7:2. Tu seriju 7:0 Litvanaca prekinuo je trojkom Branko Lazić. Posebno je bio raspoložen Kinan Evans koji je postigao 8 poena več za šest minuta. Litvanci su došli na +10 (15:5) na četiri minuta pre kraja prve deonice. Momci Duška Ivanovića su se mnogo mučili u napadu u prvoj četvrtini