Nije bio penal! Proslavljeni golman grmi zbog penala za Argentinu, smatra da je Hrvatima načinjena nepravda!

Kurir 14.12.2022

Bivši španski golman Iker Kasiljas rekao je da je neopravdano dosudjen jedanaesterac za Argentinu u polufinalnoj utakmici Svetskog prvenstva protiv Hrvatske. "Hulijan Alvares je napravio prekršaj nad Livakovićem (Dominik), a ne obrnuto", rekao je Kasiljas za španski javni servis, prenela je danas Hina.

Fudbaleri Argentine plasirali su se u utorak u finale Svetskog prvenstva u Kataru, pošto su pobedili Hrvatsku sa 3:0. Sudija Danijele Orsato je u prvom poluvremenu dosudio penal za Argentinu, nakon što je prekršaj nad Alvaresom napravio hrvatski golman Livaković. Sa penala je u 34. minutu bio precizan Lionel Mesi, a Argentina je nakon vodećeg gola u nastavku lako savladala rivala. Bivši kapiten Real Madrida i reprezentacije Španije je zatim postavio anketu na