Шок одбрана бабе из Неготина, помињала и покојног мужа! У кући јој нашли силно оружје, а ево шта је она рекла у тужилаштву!
Курир 16.12.2022

Када се прекјуче сазнало да су неготински полицајци у домаћинству једне бабе открили прави арсенал оружја, била је то вест за чуђење.
Надлежни су одмах против Б. Д. (72) из села Буковче код Неготина, поднели кривичну пријаву због сумње да је починила кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја. Осумњичена жена је саслушана у Вишем јавном тужилаштву у Неготину и, како незванично сазнајемо, признала је да је знала да је у њеном домаћинству скривено силно оружје. - Ја признајем да сам крила и чувала све те пушке и муницију. Али, одговорно






