POLUVREME - Oproštaj od Mihe, Vasina povreda pa povratak i Partizanova očajna druga četvrtina

Sportske.net 16.12.2022  |  Sportske.net

Partizan je u 14. kolu Evrolige dočekao ekipu Efesa, a posle prvog poluvremena rezultat je 37:28 u korist ekipe iz Istanbula.

Pred početak utakmice odata je pošta našem proslavljenom fudbaleru i treneru Siniši Mihajloviću koji je danas preminuo u 54. godini posle duge borbe sa teškom bolešću. Navijači Partizana su se od Mihe oprostili minutom ćutanja, aplauzima, ali i transparentom na kome je pisalo: ''Siniša, počivaj u miru''. Kada je sanma utakmica u pitanju, Partizan ju je dobro započeo, poveo je sa 6:2, Alen Smailagić je bio raspoložen u tim trenucima, pogodio je i trojku nešto