(Poluvreme) zvezda pala, pa se izdigla pri kraju druge deonice: Jedna od najboljih partija Stefana Lazarevića! (foto)

Hot sport 22.12.2022  |  Ivan Dobrić
Trebaće im više koncentracije. Košarkaši Crvene zvezde trenutno igraju utakmicu 15. kola Evrolige protiv Olimpijakosa u Grčkoj. Crveno-beli odlično pariraju favorizovanom protivniku, a nakon 20 minuta igre rezultat je 45:41 u korist domaćeg tima. Najefikasniji u redovima Olimpijakosa je Kostas Slukas sa 10 poena i 4 asistencije, dok je Vezenkov postigao 9 koševa. Na drugoj strani, Nedović je dodao 10 poena, a Lazarević i Mitrović po 8. Utakmica je počela trojkom