Disciplinska mera Ten Haga urodila plodom, Rašford pripitomio "vukove" na Molinou!

Sportske.net 31.12.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su kao gosti ekipu Vulverhemptona rezultatom 1:0 u okviru 18. kola engleske Premijer lige.

Prvo poluvreme proteklo je u brzom ritmu, odličnu šansu propustio je Garnačo koji je umalo iskoristio grešku odbrane kada je njegov udarac zaustavio Žoze Sa. U finišu poluvremena, Junajted je mogao i do gol, međutim Antoni je umesto nogom loptu zahvatio glavom što je golman "vukova" zaustavio. Veliku pažnju privukao je izostanak Markusa Rašforda zbog "disciplinskih razloga", reprezentativac Engleske ušao je u igru u drugom poluvremenu što je donelo boljitak u