Zvezda rutinski na „gripama“: Split izdržao samo prvo poluvreme, četa Duška Ivanovića razbila rivala!

Hot sport 02.01.2023  |  Jovan Jovanović

U nastavku je bilo jasno ko dobija utakmicu Košarkaški Crvene zvezde ostvarili su novu pobedu u ABA ligi na gostovanju ekipi Splita rezultatom 63:72 u okviru 13. kola regionalnog takmičenja.

Mnogo bolje otvaraju meč domaći igrači, pošto nakon prvog koša Bena Bentila uspevaju da okrenu rezultat i čak zadrže prednost jedan kraći period. Videli smo i pogodak Fakunda Kampaca za tri poena koji je najavio buđenje crveno-belih. Upravo to smo videli do kraja prve deonice kada se prvo Runjić ispromašivao, a potom je Zvezda odlično koristila situacije da bi ponovo povratila prednost na meču sa kojom je i otišla na pauzu posle prvih 10 minuta. Ponovo su Splićani