(Poluvreme) Partizan vodi protiv žilavog Zadra: Crno-beli izdržali dobar nalet tima iz Hrvatske i ostali na +14!

Hot sport 02.01.2023  |  Jovan Jovanović

Za sada bolji crno-beli Košarkaši Partizana u okviru meča 13. kola ABA lige dočekuju ekipu Zadra u beogradskoj „Štark areni“, a rezultat posle prvih 20 minuta je 63:49.

Nešto bolji početak meča za crno-bele, pre svih Pantera postiže prvi pogodak na meču. Držali su se Zadrani sve do nekog 6. minuta prve četvrtine, a onda su polako, ali sigurno krenuli da posrću. To je tim Željka Obradovića iskoristio. Trojka Tristana Vukčevića je zapalila publiku, a rivala kao da je totalno ošamutila pošto je od tog momenta Partizan krenuo da se sve više odvaja. Na kraju crno-beli prvu četvrtinu završavaju sa +9 i ubačenih 34 poena što govori o