Novi veliki podvig Brentforda - Liverpul na kolenima, Klop će sanjati Konatea i Nunjeza!

Sportske.net 02.01.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Brentforda napravili su iznenađenje u Londonu pošto su u okviru 19. kola engleske Premijer lige savladali ekipu Liverpula rezultatom 3:1. "Redsi" su neočekivanim porazom prekinuli niz od četiri pobede, a imaće za čim da žale posle nekoliko propuštenih prilika, naročito one Nunjeza na početku meča.

Igrao se 19. minut kada je Konate bio nesrećan po sopstveni gol, lopta se od njega odbila u mrežu Liverpula i Brentford je stigao do prednosti. "Pčelice" su strpljivo čekale svoju šansu i dočekale je u 40. minutu kada je pogodio Visa, ali je taj gol poništen zbog ofsajda. Dva minuta kasnije, spasa po Alisona nije bilo - lopta je posle udarca Vise ipak prešla liniju, pa su puleni Jirgena Klopa posle prvih 45 minuta imali dva gola zaostatka. Nemački stručnjak je na