FA kup - Kardif umalo do iznenađenja sa igračem manje, Lids se provukao u Velsu!

Sportske.net 08.01.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Kardifa remizirali su na domaćem terenu protiv premijerligaša Lidsa rezultatom 2:2.

Mogao je član Čempionšipa i do velikog podviga pošto je posle prvih 45 minuta vodio sa 2:0 zahvaljujući golovima Filogen-Bidejsa u 24. i Odžoa u 31. minutu meča. Džesi Marš je morao da reaguje i posle sat vremena igre napravi tri izmene koje su urodile plodom. Rodrigo je pogodio u 65. minutu, da bi Brazilac u 81. promašio penal posle isključenja Bagana, ali je Lids u trećem minutu nadoknade na kraju uspeo da izbegne poraz pogotkom Perkinsa. Revanš će biti odigran