"Пиј Ђоко кафу, пиј Ђоко сок": Легендарни курир из "Срећних људи" данас има 75 година, а мало ко зна да има два сина и да су глумци!
Блиц 12.01.2023

Сви они који су гледали серију "Срећни људи" сигурно се сећају лика курира Ђока, који је често навраћао у језичко одељење, али и код управника Палигорића (којег је глумио Миша Јанкетић).
Нема ко се не сећа сцене када је курира Ђоку, којег је глумио Томислав Трифуновић, управник Палигорић нудио константно соком и кафом. Глумац Томислав Трифуновић данас има 75 године и даље се активно бави глумом. Оно што је мало ко знао јесте да је он отац глумаца Сергеја и Бранислава Трифуновића. Сергеј на друштвеним мрежама неретко објављује његове фотографије, а са свадбе брата Бранислава поставио је селфи са оцем и мајком. Томислава смо у скорије време могли










