Nezapamćena bruka Juventusa! Napoli večeras nije imao milosti, hrabro gazi ka tituli - eksplodirala je "petarda" na "Maradoni"!

Kurir 13.01.2023
Nezapamćena bruka Juventusa! Napoli večeras nije imao milosti, hrabro gazi ka tituli - eksplodirala je "petarda" na…

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu ekipu Juventusa sa 5:1, u utakmici 18. kola italijanske Serije A.

Domaća ekipa je povela u 14. minutu preko Viktora Osimena, dok je drugi gol za Napoli u 39. minutu postigao Hviča Kvarachelija. Tri minuta pre kraja prvog poluvremena torinski tim je smanjio pogotkom Anhela di Marije. Napoli je u drugom delu bio ubedljiv, a prvi od tri gola postigao je Amir Rahmani u 55. minutu. Osimen je svoj drugi gol na meču zabeležio u 65. minutu, a konačan rezultat sedam minuta kasnije postavlja makedonski fudbaler Elif Elmas. Ovo je Juventusu