Mančester je crven: Rašford režirao preokret i doneo veliku pobedu Junajtedu! (video)

Hot sport 14.01.2023  |  Dimitrije Igić

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Mančester siti sa 2:1 „Crveni đavoli“ su zabaležili veliku pobedu protiv najvećeg rivala, Mančester sitija.

Oni su slavili sa 2:1 u okviru 20. kola Premijer lige. Junajted je slavio nakon preokreta, golom Markusa Rašforda u 82. minutu. Prvo poluvreme nije donelo neka veća uzbuđenja. Siti je imao veći posed lopte a domaćini su pretili iz kontranapada. Jedinu veliku šansu u prvom delu igre, imao je Rašford u 34. minutu. On je pobegao odbrani „Građana„, zaobišao Edersona ali je njegov udarac sa gol linije izblokirao Kajl Voker. U drugom poluvremenu je očekivano bilo dosta