Haos u derbiju! DŽaka ponovo divljao: Golman udaren u glavu, Švajcarca niko nije mogao da smiri (video)

Večernje novosti 15.01.2023  |  Novosti online

GRANIT Džaka poznat je kao jedan od najsrčanijih, ali i najprljavijih fudbalera današnjice. Pravi je vođa na terenu koji je spreman da žrtvuje sve kako bi zaštitio svoj tim i ekipu, ali kada to čini ne bira sredstva. To je bio i slučaj u velikom londonskom derbiju, između njegovog Arsenala i Totenhema.

FOTO: AP/Tanjug Više nema dileme. Arsenal je prvi favorit da nakon duže od decenije čekanja osvoji Premijer ligu. Postalo je to jasno nakon pobede u derbiju nad Totenhemom. Topdžije su slavile sa sigurnih 2:0. Oba gola su u postili u prvom poluvremenu, a u drugom poluvremenu ih je spasio Aaron Ramsdejl, sjajnim odbranama. Nakon što je utakmica završena Ramsdejl je krenuo po bočicu vode iza gola gde ga je dočekao jedan od navijača Totenhema i udario ga. Richarlison