"Ko to ne može da isprati - sam će otpasti": Milojević imao poruku za igrače FK Crvene zvezda

Večernje novosti 19.01.2023  |  Novosti online

CRVENA zvezda trijumfovala je protiv Nefčija (1:0) u drugoj utakmici na pripremama u Antaliji. Utiske posle pobede izneo je trener crveno-belih Miloš Milojević.

FOTO: FK Crvena zvezda Jedini pogodak na utakmici postigao je Nemanja Motika u ranoj fazi susreta. - Dobro je da se utakmice pobeđuju zbog samopouzdanja, ali je bitnije da su igrači koji su bili na terenu 60 minuta pokazali da, iako rade kvalitetno i nije nimalo lako, mogu mentalitetom da se podignu na nivo i intenzitet koji nam treba. Dosta šansi smo stvorili, veliki broj igrača koji nije imao minutažu je igrao, tako da mislim da je i to dobro, imali su priliku da