Dan remija za srpske klubove na pripremama: Novi Pazar odoleo Austrijancima, izgubio samo niški Radnički

Telegraf 20.01.2023  |  Telegraf.rs

Kolubara odigrala bez golova sa Domžalama, a Radnički 1923 remizirao sa ruskim Jenisejom

Bio je ovo popunjen dan za srpske klubove na pripremama, pošto smo pored Partizana gledali još četiri kluba iz Superlige. Samo jedan je doživeo poraz, dok su ostali odigrali nerešeno sa svojim rivalima. Jedini koji je "pao" na ispitu bio je niški Radnički kojeg je "tukao" praški Bohemijans rezultatom 1:2. Jedini gol za Nišlije postigao je Belaković u 63. minutu za izjednačenje, a prethodno je Janoš u 8. minutu doneo Česima prednost. Pobedu i konačan rezultat timu