РЛ: Радовић смирио Шапчане, Новљани “поклонили” бод

Спорт клуб 20.01.2023  |  Аутор:Дејан Стевовић

Подели : У другом шабачком сусрету Црвена звезда је заслужено савладала домаћина 12:10 (4:2, 3:3, 2:2, 3:3) и тако стигла Младост у борби за пето место, док је Јадран из Херцег Новог “поклонио” бод Соларису у Шибенику - 8:8 (0:1, 2:1, 4:4, 2:2).

За Звезду су голове постигли: Радовић пет, Васић три, Танкосић два Басара, Семан по један док су стрелци за Шабац били Бараћ пет, Круг три, Шакудинов, Марковић по један. Шабац је играо са Гавриловићем на голу. Био је изложен шутевима расположених Београђана. На другој страни одлично је бранио Мишовић. У првој четвртини лако је београдски састав стигао до вођства 4:1. Ублажио је предност гостију Бараћ. Одбране су у почетку обележиле другу четвртину. После гола