Ludnica u Kelnu: Golovi pljuštali "kao kiša", samo u prvom poluvremenu viđeno čak šest

Telegraf 21.01.2023  |  Telegraf.rs

Ovom utakmicom, kompletiran je današnji program nemačkog šampionata, a ljubitelji fudbala gledali su pravi spektakl, u kojem je samo tokom prvog poluvremena viđeno čak šest golova.

Fudbaleri Kelna razbili su na domaćem terenu ekipu Verdera sa čak 7:1, u okviru 16. kola Bundeslige. Ovom utakmicom, kompletiran je današnji program nemačkog šampionata, a ljubitelji fudbala gledali su pravi spektakl, u kojem je samo tokom prvog poluvremena viđeno čak šest golova. Raspoloženi su bili domaći od samog početka, što su krunisali pogotkom već u šestom minutu, kada je pogodio Majna. Samo sedam minuta kasnije, u strelce se u isao Tiges, a isti igrač