Još jedan bolan poraz Sampdorije: Stankovićev tim ostao bez bodova u finišu meča! (video)

Hot sport 22.01.2023  |  Andrej Žepačkić

Teško će do opstanka! Fudbaleri Sampdorije poraženi su na svom terenu od Udinezea sa 1:0.

Jedini gol postigao je u 88. minutu Ehizibue. Prilično dobro se ekipa Dejana Stankovića suprotstavila gostima iz Udina, koji se nalaze trenutno na 7. poziciji na tabeli Serije A. Imali su i nekoliko veoma dobrih prilika. Međutim, ključni momenat dogodio se nekoliko minuta pre kraja meča. Valas je ubacio loptu u kazneni prostor Sampe, prilično neprecizno, ali nespretna reakcija odbrane domaće ekipe još jednom je bila kobna po njih. Dolazi lopta do Ehizibue koji sa 5