Arsenal uz neviđenu dramu korak bliže tituli Premijer lige: Mančester junajted se isprsio u Londonu, ali onaj 90. minut... (VIDEO)

Večernje novosti 22.01.2023  |  Novosti online
Arsenal uz neviđenu dramu korak bliže tituli Premijer lige: Mančester junajted se isprsio u Londonu, ali onaj 90. minut…

Veliki derbi Premijer lige između prvoplasiranog Arsenala i Mančester junajteda koji je četvrti na tabeli pripao je ekipi iz Londona. I to kako. Uz dramu, pet golova i onaj odlučujući u 90. minutu za 3:2 i važan korak "tobdžiija" ka tituli.

FOTO: Tanjug/AP Fudbaleri Arsenala dočekali su ''crvene đavole'' u okviru 21. kola Premijer lige i na prepunim ''Emiratima'' Mančester je poveo golom gol Markusa Rašforda u 17. minutu igre posle vrlo pametnog, a vrlo preciznog udraca s distance (VIDEO), da bi samo sedam minuta kasnije Nketija poravnao rezultat i raspametio domaće navijače (VIDEO). Foto: FOTO: Tanjug/AP POGLEDAJ GALERIJU Na samom početku drugog poluvremena, Bukajo Saka, inače najmlađi strelac za