Ne pomaže ni promena trenera: Igokea nastavila loš niz, Borac pokvario debi Vladimiru Jovanoviću

Večernje novosti 22.01.2023  |  Č. V.

VLADIMIR Jovanović zamenio je Dragana Bajića na klupi Igokee, ali to nije trglo klub iz Laktaša koji je doživeo novi, šesti uzastopni poraz u ABA ligi. Bolji je bio Borac koji je slavio u Čačku sa 70:65 (18:12, 19:12, 17:19, 16:22).

FOTO: ABA liga/KK Borac/Duško Radišić Gosti su imali veliki problem u napadu u prvom poluvremenu. To je omogućilo domaćinu da sa velikih 13 razlike ode na odmor - 37:24. Upsela je Igokea da odgovori u nastavku susreta i spusti prednost rivala, ali nije imala rešenje za sjajnog Đorđa Gagića koji je meč završio sa 12 poena i osam asistencija. Verovatno se niko u taboru tima iz Laktaša nije nadao da će se ekipa boriti za opstanak, s obzirom na to da je ranijih godina