Jelisaveta u vrelom izdanju: Objavila fotku sa plaže, noge uvis, komentari samo pršte
Blic 24.01.2023
![Jelisaveta u vrelom izdanju: Objavila fotku sa plaže, noge uvis, komentari samo pršte](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Glumica Jelisaveta Orašanin uživa na Maldivima sa svojom porodicom, odakle se redovno oglašava na svom Instagram profilu.
Ona je objavila sada fotografiju sa plaže na kojoj radi vežbe u minijaturnom bikiniju, te je raširila noge dok je stojala na rukama. Jelisaveta je ovom objavom privukla veliku pažnju, pa su se tako nizali komentari ispod obajve. Inače, Orašanin je i prethodnom objavom u kupaćem izazvala brojne komentare na račun svog izgleda. "Divno izgledaš, samo nemoj grudi više da diraš", "Lepa si, zaslužila si da uživaš", "Kakva bomba", "Vau, kakve pločice", pisali su pratioci