Piksi video na delu superligaške momke: Pobeda Srbije u Los Anđelesu! (foto) (video)

Hot sport 26.01.2023  |  HotSport

Pobeda! Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je selekciju Sjedinjenih Američkih Država sa 2:1 u Los Anđelesu.

View this post on Instagram A post shared by HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Nije počelo najbolje. Amerikanci su pritiskali našu odbranu od početka, ali je Petrović sjajno branio. Ipak, u 29. minutu nije mogao ništa. Gresel je centrirao, a Vazkez sjajno odreagovao glavom i pogodio dalji ugao za 1:0 vođstvo domaćih. Od tog momenta Orlovi su zaigrali drugačije. Napadačka igra se isplatila u 43. minutu kada je lepim slobodnjakom Luka Ilić doneo izjednačenje