Prvi poraz Partizana u Turskoj, Sigurdarson presudio "drugopozivcima"

Sportske.net 27.01.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana poraženi su od danskog Horsensa rezultatom 1:0 u pretposlednjem pripremnom meču na pripremama u Turskoj Imali su "crno-beli" terensku inicijativu i veći posed lopte od početka susreta, pa su na taj način pokušavali i da ugroze gol rivala.

U prvom poluvremenu, raspoložen je bio Pantić koji je u dva navrata uspevao da natera Brolina na golu danske ekipe da interveniše, na drugoj strani treba napomenuti opasan napad kada je šut otišao preko gola. Danci su drugi deo meča započeli dosta bolje i zasluženo stigli do gola, igrao se 52. minut kada je loptu Santosa iskoristio Sigurdarson i rutinski uspeo da matira Stevanovića. Nakon toga, Partizan je zapretio preko Uroševića koji je desnom nogom šutirao preko