Partizan doživeo prvi poraz na pripremama u Turskoj: Petrić izveo kombinovani sastav

Euronews 27.01.2023  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Partizana poraženi su od danskog Horsensa 0:1 (0:0), u prvoj današnjoj proveri na kraju priprema u Turskoj.

Jedini gol postigao je Aron Sigurdarson u 53. minutu Trener Partizana Gordan Petrić izveo je kombinovani sastav protiv Danaca, jer crno-bele već od 15 sati (TV Arena 1 Premium) očekuje generalna proba zimskih priprema protiv moskovskog CSKA. "Parni valjak" je posustao na početku drugog poluvremena, došlo je do velikog pada u igri, a to su iskoristili igrači Horsensa i preko Sigurdarsona postigli pogodak vredan pobede. Momenat odluke dogodio se u 53. minutu.