„Šali“ se sa teškim povredama, Novaka „preporodila“ u Melburnu: Ko je „čudotvorna“ Marijana Kovačević?
Danas 02.02.2023 | N. M.
![„Šali“ se sa teškim povredama, Novaka „preporodila“ u Melburnu: Ko je „čudotvorna“ Marijana Kovačević?](https://nstatic.net/img/logo/s/danas.png)
Novak Đoković je tokom Australijan opena prevazišao probleme sa zadnjom ložom zahvaljujući tretmanu, kao i metodama Marijane Kovačević, diplomirane farmaceutkinje, dokazane u lečenju sportskih povreda.
Faktički od sletanja na australijski kontinent, početkom januara, pa sve do četvrtfinala prvog grend slema u sezoni, Novak Đoković imao je konstantnih problema sa zadnjom ložom. Nakon osvajanja 22. grend slema, o stanju povrede posvedočio je i Goran Ivanišević, Novakov trener, uveren da 90 odsto tenisera uopšte ne bi ni na stupilo na tako zahtevnom turniru a da su bili u sličnom zdravstvenom stanju. Željni senzacionalizma, čak i tamo gde ga nema i u sferi u kojoj