Влаховић и Костић за победу Јувентуса против Салернитане

Политика 08.02.2023

Фудбалери Јувентуса победили су вечерас у гостима Салернитану са 3:0, у утакмици 21. кола италијанске Серије А.Стрелци за победнички тим били су Душан Влаховић са пенала у 26. и 47. минуту и Филип Костић у 45. минуту, на асистенцију Влаховића.

Тим из Торина је тренутно десети на табели са 26 бодова, док је Салернитана на 16. позицији са пет бодова мање. Јувентус је био бољи ривал у првом полувремену и то је претворио у два поготка. Први је постигао Влаховић у 26. минуту са пенала, а други ;Костић у 45. минуту. Влаховић је шутирао ка голу, није лепо захватио лопту, али је она стигла до Костића који је био на правом месту и послао је иза леђа Гиљерма Очое. Питање победника решено је после само два