Неизвесна будућност јасикевичијуса у Барселони: Литвански стручњак би наредне године могао да буде на новој дестинацији.

Вечерње новости 08.02.2023  |  Новости онлине
Неизвесна будућност јасикевичијуса у Барселони: Литвански стручњак би наредне године могао да буде на новој дестинацији.

ТРЕНЕР кошаркаша Барселоне Шарунас Јасикевичијус изјавио је данас да још не зна да ли ће након лета остати на клупи Барселоне, а преноси Баскетњуз.

Фото: ЕПА-ЕФЕ/ИУРИ КОЦХЕТКОВ Литвански стручњак је стигао у Барселону 2020. године и тада потписао уговор на три године. - Не зависи само од мене. Не могу превише да причам о томе. Био сам много пута у овој ситуацији као играч. Трудићу се да радим свој посао најбоље што могу. Не треба да размишљамо нити причамо о томе. Морамо да се фокусирамо на следећи тренинг и утакмицу. Да видимо шта ће бити. Ако освојимо титуле, људи ће бити срећни, сигуран сам - изјавио је

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »