TSC mnogo bolji od napretka: Ekipa iz Bačke Topole se oporavila od teškog poraza u Novom Pazaru!

Hot sport 11.02.2023  |  Andrej Žepačkić

Sve je rešeno u prvom poluvremenu! Fudbaleri TSC-a savladali su Napredak iz Kruševca rezultatom 2:0 u okviru 21. kola Mozzart Bet Superlige Srbije.

Jedan blickrig domaće ekipe bio je dovoljan da tri boda ostanu u Bačkoj Topoli. Naime, igrao se 21. minut kada je Petar Ratkov doneo prednost domaćima. Vrlo brzo je prednost duplirana. Svega sedam minuta kasnije u listu strelaca upisao se i Saša Jovanović lepim golom, te tako, ispostaviće se, postavio konačnih 2:0. Ubedljiva pobeda na TSC Areni, bravo momci! ⚽️🦁 Magabiztos győzelem a TSC Arénában, szép volt fiúk! ⚽️💪 #fktsc #fknapredak #superligasrbije #fulltime