Nema Embapea i Mesija, nema ni PSŽ-a: Potpuni raspad Parižana, primili tri gola za poluvreme

Telegraf 11.02.2023  |  Telegraf.rs

Parižani sada zauzimaju prvo mesto sa 57 osvojenih bodova, dok je Monako bar na kratko preskočio Marselj, i sada se nalazi na drugoj poziciji sa 47 osvojenih bodova.

Fudbaleri Pari Sen Žermena poraženi su na gostujućem terenu od ekipe Monaka rezultatom 3:1, u okviru 23. kola francuske Lige 1. Bio je PSŽ oslabljen izostancima Kilijana Embapea i Lionela Mesija, što se na kraju ispostavilo kao ključno, jer su Parižani svega dva puta šutirali u okvir gola na meču. Monako je mnogo bolje otvorio utakmicu, što je krunisao Aleksandar Golovin već u četvrtom minutu, pogodivši na asistenciju Visama Ben Jedera. Upravo francuski napadač