Ovo još nismo videli u srpskom rukometu

Sport klub 14.02.2023  |  Autor:Aleksandar Petrović

Podeli : U drugom poluvremenu Rudar iz Kostolca na gostovanju Šamotu za 30 minuta postigao samo jedan gol, i to iz sedmerca! Šamot i Rudar su dve poslednjeplasirane ekipe u Arkus rukometnoj ligi, a u ponedeljak uveče igrali su međusobni duel u Aranđelovcu.

Slavio je domaćin Šamot posle preokreta u drugom poluvremenu sa 18:13. Ali, taj duel ostaće zapamćen po „podvigu“ gostujućeg tima, koji je u nastavku meča postigao svega jedan pogodak, i to sa sedmerca! Dakle, Kostolčani su vodili na poluvremenu sa 12:8, ali potom su potpuno pali u nastavku. Da li se radilo o granitnoj odbrani Šamota, ili jednostavno gostima ništa nije polazilo od ruke, u svakom slučaju retko se događa da neki tim za 30 minuta postigne svega jedan