Spektakularan remi Barselone i junajteda: Goleada na Kamp Nou, odluka u revanšu! Murinjo pao u Austriji, Tadićev Ajaks zakazao

Kurir 16.02.2023
Spektakularan remi Barselone i junajteda: Goleada na Kamp Nou, odluka u revanšu! Murinjo pao u Austriji, Tadićev Ajaks…

Fudbaleri Barselone i Mančester junajteda odigrali su nerešeno 2:2 u prvom meču plej-ofa Lige Evrope.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali je u nastavku zato viđen pravi vatromet. Barselona je povela u 50. minutu golom Markosa Alonsa, koji je glavom poslao loptu u mrežu posle kornera Rafinje. Junajted je izjednačio tri minuta kasnije pogotkom Markusa Rašforda, posle dobre asistencije Freda. Rašford je doprineo i drugom golu, u 59. minutu kada je ubacio loptu pred gol, ona je prošla kroz peterac, zakačio ju je igrač Barselone Žul Kunde i poslao u sopstvenu