Ništa od derbija na marakani: Zvezda rutinski savladala Čukarički! (foto) (video)

Hot sport 18.02.2023  |  HotSport

Bez problema! Fudbaleri Crvene zvezde u 22. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije savladali su ekipu Čukaričkog – 3:0.

PRVO POLUVREME: Od početka su crveno-beli nametnuli svoj ritam, iako su gosti sa Banovog brda izašli i u presing. Već u petom minutu prvi put su zapretili Zvezdini igrači. Nakon centaršuta Gelora Kange iz kornera, sam je ostao Strahinja Eraković na 6-7 metara od gola protivnika, međutim loše je šutirao. Nakon toga, prvi put je zapretio Čukarički. Šutirao je Ovusu sa 20 metara, ali je siguran bio Milan Borjan. Međutim, u 13. minutu nije bilo spasa za odbranu Čuke.