Poraz ekipe Dejana Stankovića: Sampdorija promašila penal pa primila gol u 90. minutu

Euronews 18.02.2023  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Sampdorije poraženi su u Đenovi od Bolonje rezultatom 2:1, a bez bodova su ostali na više nego tragičan način, golom Rikarda Orsolinija u 90. minutu.

Prošao je prvotimac gostiju po desnoj strani, i preciznim udarcem zakucao loptu u suprotan ugao. Dvadeset minuta ranije domaćin je imao priliku da osvoji čitav plen i uveća šanse u borbi za opstanak. Kod rezultata 1:1 Alesandro Zanolo je bio u prodoru po desnoj strani, pokušao je da uz korner liniju centrira u kazneni prostor gostiju. Lopta je udarila u ruku štopera Bolonje Žoakima Sousu, dosuđen je drugi penal za domaćina za tri minuta. ⏹ | TRIPLICE FISCHIO