Barać: ‘Moji igrači još moraju da uče! Zvezda ima fenomenalan tim!’

Hot sport 19.02.2023  |  Dimitrije Nišavić

Ekipa sa Malog Kalemegdana je osvojila prvi trofej u aktuelnoj sezoni! Izborili su košarkaši Mega MIS-a plasman u peto finale Kupa Radivoja Koraća, ali nisu po drugi put uspeli da osvoje Žućkovu levicu pošto su posle 40 minuta borbe izgubili od Crvene zvezde 96:79 (22:23, 29:21, 27:21, 18:14).

Odlično su izabranici Marka Baraća parirali favorizovanom protivniku u prvom poluvremenu, ali je evroligaška ekipa Zvezde u trećoj deonici napravila ključnu razliku i osvojila Kup u Nišu. Trener Mege, Marko Barać, izneo je utiske posle susreta. – Čestitam Crvenoj zvezdi na osvojenom Kupu. Oni su pokazali svoj kvalitet. Iako smo u utakmicu ušli dobro i prvu četvrtinu završili sa prednošću, videlo se da imamo neke probleme. Najviše na skoku, gde je trebalo da