Fudbal: Spartak i dalje bez bodova u nastavku sezone, Partizan slavio u Subotici

Subotica.com 20.02.2023  |  Subotica.com

Spartak je poražen u 22. kolu Superlige Srbije od Partizana sa 2:1. Gosti su poveli, Subotičani izjednačili pogotkom Petra Stanića, ali se Rikardo Gomeš pobrinuo da i po drugi put matira Dubljanića i da crno – beli odnesu bodove. Spartak je i posle treće utakmice u prolećnom delu bez upisanih bodova.

Početak utakmice na severu Bačke protekao je bez većih uzbuđenja, gde je lopta bila u većemo posedu gostujuće ekipe. Imali su gosti nekoliko povoljnih prilika, ali su Subotičani odolevali, Dubljanić je bio na visini zadatka. Posle nekoliko prilika na strani gostujućeg tima, konačno su i „golubovi“ podigli svoje simpatizere na noge. Igrao se 36. minut kada je Nikola Srećković centrirao u srce šesnaesterca, lopta je pala do Šimure, a on je glavom tukao , zakačila je