Srpski golman u stilu alisona i kurtoe: Rajkovićev kiks koštao Majorku na gostovanju Espanjolu (video)

Večernje novosti 25.02.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Majorke poraženi su na gostujućem terenu od ekipe Espanjola sa 2:1, u okviru 23. kola La Lige, a srpski golman je napravio veliki kiks kao kada su Kurtoa i Alison pre nekoliko dana dodali protivničkim igračima loptu u noge.

Foto: Printskrin/Jutjub/ LaLiga Santander Pri rezultatu 0:0, Predrag Rajković je hteo da pronađe svog saigrača, međutim lopta je završila u nogama igrača Espanjola, što je ovaj iskoristio i asistencijom doveo svoju ekipu u vođstvo. Do kraja prvog poluvremena Majorka je uspela da izjednači, međutim u nastavku meča Espanjol je došao do drugog gola i ubeležio je bitnu pobedu. Espanjol se sada nalazi na 12. mestu sa 27 osvojenih bodova, dok je Majorka na poziciji broj