TSC prokockao dva gola prednosti, Bijelović doneo bod Spartaku, Pazarci iz penala do plena (video)

Sportski žurnal 25.02.2023

Goran Antonić je isključen u 84. minutu, pa je TSC meč završio sa igračem manje, Majdevac čovek odluke u Pazaru

Fudbaleri TSC-a i Spartaka odigrali su nerešeno u Bačkoj Topoli - 2:2 u meču 23. kola Super lige. Poveo je TSC 2:0 golovima Aranđela Stojkovića u 12. i Saše Jovanovića u 21. minutu. Izjednačenje Spartaku je doneo Luka Bijelović golovima u 50. i iz penala u 75. minutu. Goran Antonić je isključen u 84. minutu, pa je domaćin meč završio sa igračem manje. U narednom kolu TSC će gostovati Radničkom 1923, dok će Spartak dočekati Novi Pazar. Fudbaleri Novog Pazara