Bleda partija „crno-belih“: Radnički zasluženo odnosi bod iz Humske, Partizan sa -13 čeka večiti derbi! (video)

Hot sport 27.02.2023  |  Dimitrije Igić

Gosti su potpuno nadigrali ekipu Gordana Petrića u drugom poluvremenu i došli do remija Fudbaleri Partizana remizirali su u Humskoj sa ekipom Radničkog iz Kragujevca 1:1 u odloženom meču 23. kola MozzartBet Superlige Srbije.

Podsećamo meč je odložen zbog ogromne količine snega i lošim vremenskih uslova. Nije bilo puno uzbuđenja u prvih 10 minuta meča a onda pravo niodkuda domaći stižu do prednosti u 12. minutu. Debitant u „crno-belom“ dresu, Andres Kolorado, pokazao je da će biti veliko pojačanje vicešampiona Srbije. Kolumbijac je u 12. minutu poslao odličan pas u prostor za Meniga, koji je odličnom egzekucijom matirao golmana, Lazara Raičevića. U 18. minutu Partizan postiže i drugi